Nie jestem trenerem, który nauczył się na szkoleniach o wystąpieniach publicznych przemawiać, dlatego moje mowy motywacyjne są autentyczne. Mowy motywacyjne przygotowuje w ten sposób, aby były ciekawe dla mnie, sztuka, którą opanowałem jest tak mówić, aby inni słuchali i odczuwali emocje w trakcie moich wystąpień, dlatego tematyka musi być interesująca i podana w sposób żywy i kreatywny.

Wchodzę podczas swoich wystąpień w interakcje, opowiadam anegdotki oraz angażuje uczestników w różne ćwiczenia i gry. Zależy mi na tym, aby słuchacz został przeze mnie zainspirowany dlatego oprócz swojej osoby na szkolenia przygotowuję najczęściej jakieś gadżety, które pełnią rolę przypominajek.

Pragnę zasiać ziarno dobrej zmiany w każdym kto będzie na sali na której będę przemawiać, aby mogło wydać w swoim czasie właściwe plony. Specjalizuje się w wystąpieniach inspirowanych światem sportu.

Dlatego jeśli masz audiencje, która zainteresowana jest sportem, sukcesem i psychologią to ja będę świetnym wyborem, aby połączyć przyjemne – naukę z pożytecznym – rozrywkę.