Jako praktyk treningu mentalnego pracujący w sporcie ze sportowcami i trenerami zdobyłem praktyczną wiedzę jak osiągać sukces w sporcie, jak szukać przewagi w tym konkurencyjnym świecie, jakim jest świat sportu, gdzie różnica pomiędzy zwycięzcą a przegranym jest najczęściej marginalna.

Psychologia sukcesu, którą wykładam posługując się praktykami najlepszych trenerów i sportowców na świecie to niezwykle interesujące spektra przypadków, które świat biznesu również może zainspirować do dobrych zmian w strukturach firm. Psychologia sportu dla biznesu to spotkania o czystej grze i zwyciężaniu, tam gdzie inni tracą nadzieję i załamują się. Prowadzę szkolenia w biznesie, barwnie dzieląc się z pracownikami światem sportu, w którym pasja, ambicja, solidne przygotowania i praca zespołowa przynoszą mistrzowskie rezultaty.

Dzięki tym wyselekcjonowanym przeze mnie przykładom, pracownicy, których szkole lepiej będą mogli radzić sobie z przeciwnościami losu i kryzysami.

  1. Paradoks Emocji to szkolenie, które obniży u każdego poziom stresu oraz sprawi, że podejście do stresu zmieni się na bardziej pozytywne i konstruktywne.
  2. Mentalność Zwycięzcy – to szkolenie, które przedstawia sposób myślenia i działania ludzi, którzy osiągają sukcesy w swoich profesjach.
  3. Sekrety Sukcesu – to 10 zasad, które wprowadzone w życie ułatwią osiąganie każdego celu w firmie.
  4. Sport Dla Biznesu – to 90 minutowa inspirująca mowa o tym jak świat biznesu może skorzystać ze świata sportu poparta barwnymi przykładami.
  5. Rób swoje – to moja filozofia życia, dzięki której od 11 lat z satysfakcją oraz mniejszymi i większymi sukcesami pracuje jako trener mentalny czerpiąc ze swojej pracy mnóstwo radości.
  6. Sportowy rodzic – to szkolenie dedykowane rodzicom, aby potrafili u swoich dzieci budować mentalność zwycięzcy.
  7. O! Komunikacji to szkolenie według mnie najważniejszej kompetencji każdego człowieka, czyli o tym jak rozmawiać, żeby się dogadać z innymi.