Stworzyłem autorski program treningu mentalnego „Wytrenuj Mentalność Zwycięzcy" – który skutecznie u sportowców, trenerów, rozwija mistrzowski sposób myślenia. Przez 9 lat pracy jako psycholog sportu nabyłem i wciąż się zdobywam praktyczną wiedzę jak mam uczyć, żeby nauczyć. Nauczysz się wtedy, kiedy z teorii uczynisz praktykę. Wiedzę zdobytą przez 36 lat uczenia się życia, dziś przekazuje tym którzy mi zaufają. „MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY" to mój sposób myślenia, mój sposób patrzenia na świat, to sposób myślenia, który pomaga budować szczęście i osiągać sukcesy wżyciu sportowym i prywatnym. Umiejętność cieszenia się życiem, które jak wiesz jest nieprzewidywalne, to prawdziwa sztuka. Sztuką było dla mnie odnaleźć receptę na pogodne życie, które prowadzę. Ja się tego nauczyłem, jest to proces, który już rozpocząłeś. Skoro czytasz te słowa to znaczy że jesteś na dobrej drodze, aby wzrosnąć mentalnie. Jestem optymistą, emanuje energią kiedy wykonuje swoja pracę. Optymizm to mój sposób patrzenia na świat. I nie chodzi naprawdę o to żeby wmawiać sobie, że wszystko będzie dobrze. Mentalny trening to nie wypowiadanie słów jestem zwycięzcą, nie, nie nie. Chodzi o to żeby poznać sposób myślenia, który sprawi, że życie lepiej poradzisz sobie z wyzwaniami dnia codziennego poczynając od tych małych a kończąc na tych największych. Kiedy przyjdzie moment kryzysu, a każdego to prędzej czy później spotka, mentalność zwycięzcy pomoże Tobie szybko z niego wyjść, i stać się jeszcze silniejszym i bardziej dojrzałym. Zwyciężamy wtedy, kiedy potrafimy w trudnych dla nas momentach poradzić sobie z przeciwnościami losu, aby po upadku rozwinąć bardziej skrzydła. Powiadam, że trudne momenty to nasze wielkie momenty. Życie jest tajemnicą, dlatego cieszę się chwilą obecną, potrafię w najrozmaitszych sytuacjach znaleźć pozytywne strony każdej sytuacji i budować na nich wartości. Zrozumiałem, że liczy się to, co tu i teraz. Szczęśliwy jestem, że dojrzewam, chwalę sobie działanie, dostrzegam piękno życia, piękno, które jest wokół nas, tylko tak często skupiamy się na tym co jest złe, co już minęło lub co może się złego wydarzyć.

Kiedy prowadzę szkolenie przemawiam to wielu osób w jednym momencie. Ale jestem jak Cristiano Ronaldo, czym większa presja tym lepiej się czuję i tym lepiej ROBIĘ SWOJE. Praca 1 vs 1 przygotowała mnie do prowadzenia szkoleń, zdobyłem ciekawą wiedzę ze świata sportu, biznesu, psychologii sukcesu, psychologii porażki, filozofii, pedagogiki którą potrafię przekazać w taki sposób, aby zmienić życie osoby, która podejmie ze mną współprace. Piszę to, bo kiedy spotykam osoby, które miałem okazje już trenować mentalnie często spotykam się z mega entuzjazmem i podziękowaniem, że mój przekaz wywarł pozytywny wpływ na zmianę życia, wzrost czy wyższą satysfakcję. Bezcenne w mojej pracy jest to, że zmieniam życie drugiej osoby na lepsze. Właśnie świadomość tego, że mam tę moc wpływania na życie drugiego człowieka jest dla mnie tak ekscytująca.

Prowadzę szkolenia i warsztaty, mowy motywacyjne bo nauczyłem się mówić tak aby zainspirować słuchaczy do zmiany swojego życia niezwłocznie jak tylko zakończą udział w szkoleniu z moim udziałem.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową – Paweł Drużek – trener mentalny, mówca motywacyjny, psycholog sportu.

Daj się zainspirować 🙂 Poznaj Mentalność Zwycięzcy.

Świat szkoleń potrzebuje odrobinę magii. Nadchodzę 🙂

Mentalny trening - Mentalność zwycięzcy